TARPTAUTINĖ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA – KONKURSAS „DAIKTAI ATGYJA...”

Ne tik mieste, bet ir mūsų progimnazijoje pamažu prasideda didžiųjų metų švenčių laukimas.

Kviečiame į mūsų progimnazijos Baltąjį koridorių pasigrožėti vaikų darbeliais, trumpam virtusiais eglės žaisliukais. Kiekviename jų išvysite vaikų rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus istorijose atgijusius daiktus.

Progimnazijoje vyksta tarptautinė pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda – konkursas  „DAIKTAI ATGYJA...”, skirta vaikų rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus 65-metų sukakčiai paminėti.

Parodoje – konkurse dalyvauja apie 60 Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų. Džiaugiamės tokia dalyvių gausa. O svarbiausia yra tai, kad Lietuvos vaikai neabejingi Lietuvos rašytojų kūriniams ir mielai juos skaito. Smagu, kad sulaukėme kūrybinių darbų iš Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, su kuria nesenai užmezgėme draugystę.

Parodą - konkursą organizavo ir rengė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Deimantė Navakienė ir pradinio ugdymo vyr. mokytoja Jūratė Skurkienė kartu bendradarbiaudamos su Vilniaus Baltupių progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja eksperte Jurga Ginevičiene.

KVIEČIAME APLANKYTI PARODĄ!