MAŽOJI 1C KLASĖS KARALYSTĖ

Mūsų progimnazijoje yra Mažoji karalystė. Netikite? Užeikite į 1c klasę!

Čia mokiniai stengiasi elgtis kūltūringai, mandagiai ir drausmingai, kaip tikrieji karaliai ir karalienės, gyvenantys karalystėje.  Mokiniai patys gaminosi karūnas.

Nuo rugsėjo mėnesio šioje klasėje vyksta projektas „Mažoji  1c karalystė‘‘, kurio tikslas - ugdyti mokinių kultūringą, mandagų elgesį ir drausmę.  Projektą organizuoja socialinė pedagogė Agnė Vernickaitė ir pradinių klasių vyr. mokytoja Genė  Liutkevičienė. Klasėje  laikomasi pagrindinių 5 taisyklių, kurios kasdien primenamos prieš pamokas.

Matematikos pamokų metu su skaičiais iki 10 mokiniai skaičiuoja karalius ir karalienes, princus ir princeses, atlieka įvairius galvosūkius ir uždavinius apie karalystės lobį. Lietuvių kalbos pamokose ir klasės valandėlių metu skaito pasakas apie princeses ir laimę, apie karalius, gerus ir piktesnius, vėliau aptaria jų gyvenimą ir elgesį, iliustruoja perskaitytas pasakas.

Pasibaigus pamokoms, mokiniai patys išsirenka karalius ir karalienes, kurie visose pamokose laikėsi 5 taisyklių, labai gerai ar gerai atliko užduotis. Mokinių vardai iškilmingai užrašomi ant karūnų. Tad kiekvieną dieną klasėje būna vis kiti karaliai ir karalienės. Tai motyvuoja mokinius gerai mokytis ir kultūringai elgtis.  Mokiniai, tėveliai ir mokytoja džiaugiasi vis geresniais mokinių mokymosi ir elgesio rezultatais.

Pradinio ugdymo mokytoja Genė Liutkevičienė