NETRADICINĖ PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA JAPONIJOS AMBASADOJE

Apie Japoniją, tekančios saulės šalį, ketvirtokai jau gali papasakoti nemažai. Dar daugiau apie šią šalį jie sužinojo spalio 16 d. apsilankę Japonijos ambasadoje. 4a (mokytoja Audronė Neverauskienė) ir 4d (mokytoja Aušrelė Bobelienė) klasių mokiniai  žiūrėjo filmuotą medžiagą apie japonų gyvenimo tradicijas, moksleivių mokymąsi ir poilsį. Jie gyvai galėjo išgirsti japoniškai kalbančius ambasados darbuotojus. Moksleiviai  išmoko pasisveikinti ir atsisveikinti japoniškai. Juk nežinai, kada ir kur sutiksi svečią iš šios šalies.

Grįžę į mokyklą ketvirtokai aptarė Lietuvos ir Japonijos moksleivių gyvenimo panašumus ir skirtumus. Pasirodo, moksleivių gyvenimas labai panašus...

Pradinio ugdymo mokytojos Audronė Neverauskienė ir Aušra Bobelienė