Kvietimas 1-4 klasių mokinių tėvams

KVIETIMAS DALYVAUTI PASKAITOSE „Išmanieji įrenginiai ir vaikystė: kodėl svarbu protingai suderinti?“

Kviečiame TĖVUS  registruotis dalyvauti paskaitose:

1-4 klasių mokinių tėvams: spalio 17 d. 17.30-19.30 val.  Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija, Aktų salė (125 kab.)

17.30-18.30 pirma paskaita.

18.30-19.30 antra paskaita.

Galima dalyvauti vienoje iš paskaitų arba abejose.

Nuoroda registracijai (registracija yra preliminari, galite ateiti ir nesiregistravę):

Paskaitų metu bus nagrinėjami temos psichologiniai aspektai, atvejai bei skirta laiko atsakyti į auditorijos klausimus.

Išmanieji įrenginiai ir vaikystė: kodėl svarbu protingai suderinti?“

Paskaitų metu bus pristatyta trumpa kiberpriklausomybių nuo technologijų įvairovė. Kalbėsim apie tai kaip technologijos paveikia vaikų smegenis, elgesį, fizinę bei psichinę sveikatą bei prevenciją. Paskaitos tikslas – padėti tėvams aiškiau suprasti kokius pavojus vaikams kelia pernelyg ilgas laikas, praleidžiamas prie išmaniųjų ekranų; suteikti žinių apie tai, kokių pavojų reikia saugotis kiekviename vaiko raidos etape, padėti tėvams į savo rankas perimti vaikų elgesio internetinėje erdvėje kontrolę ir kokie galimi sprendimai, apsaugant vaikus nuo įjunkio prie išmaniųjų technologijų.

Paskaitas skaitys psichologė Vaiva Juškevičiūtė

Vaiva Juškevičiūtė yra sertifikuota Europos psichologė klinikinėje ir sveikatos psichologijos srityje, priklauso Lietuvos psichologų sąjungai. 6 metus individualiai konsultuoja suaugusiuosius ir paauglius tarpasmeninių santykių, pasitikėjimo savimi, savivertės ir motyvacijos stokos, streso, įtampos, emocijų valdymo, gedulo, seksualinių problemų, miego sutrikimų, nemigos, psichosomatinių sutrikimų, panikos atakų, baimių ir fobijų bei kitais klausimais. Be mokymų ir privačios praktikos, turi darbo su vaikais bei paaugliais patirties privačiose ir valstybinėse įmonėse, kuriose konsultavo bei vedė mokymus įvairiomis temomis.

Dalyvavimas paskaitoje yra nemokamas, ji organizuojama Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis, kurį vykdo Nacionalinė švietimo agentūra.