DĖL LAUKO AIKŠTYNŲ

Džiaugdamiesi norime pranešti, kad mokykla ir toliau didelį dėmesį skiria ne tik mokinių ugdymui, bet ir progimnazijos aplinkai. Ketvirtadienį prasidėjo trijų lauko aikštynų atnaujinimo darbai, po kurių mokyklos bendruomenė džiaugsis naujomis, aukščiausius standartus atitinkančiomis sporto erdvėmis. Aikštynų atnaujinimą inicijavo progimnazijos administracija, o lėšų skyrė Vilniaus m. savivaldybė.

Prašome atidumo ir supratimo artimiausiu metu dėl vykdomų darbų. Mus vienija bendras tikslas – saugi mūsų vaikų aplinka.

Administracija