PREVENCINĖ AKCIJA „ŽALIASIS KVĖPAVIMAS“

Gegužės 23 d. mokykloje buvo vykdoma „Žaliojo kvėpavimo“ prevencinė akcija, kuri buvo skirta sveikam gyvenimo būdui puoselėti. 8 klasių mokiniai Ugnė, Viltė, Tomas, Adriana, Reda, Akvilė, Emilija, Laura, Martyna, Austėja ir Dominyka jaunesnių klasių mokiniams skaitė pranešimus apie žalingus įpročius ir jų žalą sveikatai bei sveiką gyvenimo būdą. Pranešimus jiems padėjo paruošti biologijos mokytoja Jūratė Savickienė.

Ketvirtų klasių mokinių komandos piešė „Išmintinguosius ritinius“, kuriuose vaizdavo sveiką gyvenimą be žalingų įpročių. Šias komandas kuravo specialioji pedagogė Vaiva Lipavičiūtė, logopedė metodininkė Renata Trioškienė, pradinio ugdymo mokytoja Greta Indriūnaitė bei socialinė pedagogė Agnė Vernickaitė. Ilgosios pertraukos metu visi norintys ir galintys mokiniai atliko „Žaliojo kvėpavimo“ flash mob'ą, kas juos nuteikė puikiai tęsti nuostabią ir saulėtą pavasario dieną. O kad šis puikus reginys džiugintų,už jį buvo atsakingi šokių mokytoja  Evelina Pilkauskaitė ir socialinis pedagogas Mindaugas Velykis.

Socialinė pedagogė Agnė Vernickaitė