MATEMATIKOS KONKURSAS „KENGŪRA“

Kovo 16 dieną šalyje vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“. Iš mūsų mokyklos jame dalyvavo net 160 mokinių. Džiaugiamės tokiu dideliu mokinių susidomėjimu, dėkojame jiems už dalyvavimą ir džiaugiamės jų rezultatais.

Didžiuojamės, kad 3 mūsų mokyklos mokiniai pateko į Lietuvos geriausiųjų mokinių penkiasdešimtuką. Vienas iš jų yra tarp dešimties geriausių Vilniaus miesto savivaldybėje. Taigi nuoširdžiai sveikiname šiuos mokinius ir jų mokytojus:

1. Joną U. (4d klasė;  4 vieta Lietuvoje; 4 vieta Vilniaus miesto savivaldybėje; mokytoja Žydronė Bulovaitė).
  2. Lauryną L. (5m klasė; 47 vieta Lietuvoje; matematikos mokytoja Elena Nedzveckienė).
  3. Vestą J. (6m klasė; 48 vieta Lietuvoje; matematikos mokytoja Elena Nedzveckienė).

Matematikos mokytojai