POPIETĖ SU LIETUVOS TEATRO IR KINO AKTORE

Gegužės 17 dieną progimnazijoje viešėjo  ypatinga viešnia – Lietuvos teatro ir kino aktorė, pedagogė, režisierė Janina Matekonytė -  Antanėlienė. Vyko popietė apie aktoriaus profesiją, kurioje dalyvavo 4c ir 4d klasės mokiniai, teatrinė grupė „Mažieji svajokliai“. Popietę organizavo pradinių klasių  vyr. mokytoja Genė Liutkevičienė.

Aktorė pasidalino mintimis apie savo vaikystę,  jaunystę, profesijos pasirinkimą. Prisiminėme ir žiūrėjome ištraukas iš filmų, tokių kaip „Tadas Blinda“, „Barbora Radvilaitė“, serialo „Pakeliui“, kuriuose vaidino aktorė, žavėjomės linksmomis akimirkomis iš spektaklių. Aktorė Janina pasakojo ir apie režisierės darbą Vytauto Didžiojo gimnazijoje, kur sėkmingai dirba su teatro studija „N-7“. Mokiniai, susidomėję aktorės gyvenimu ir kūryba, uždavė daug klausimų. Vėliau klausėmės arijos iš operos „Meilė ir mirtis Veronoje“  įrašo, kurioje ariją atliko pati aktorė Janina (aktorė vaidino Džuljetą). Popietė su aktore paliko didelį  įspūdį mokiniams ir dalyvavusiems mokytojams.

„Meilės darbai visuomet yra džiaugsmo darbai. Nebūtina ieškoti laimės: jei mylite kitus, ją gausit. Tai dievo dovana“ (Motina Teresė).

Dėkojame aktorei Janinai už drauge puikiai praleistą laiką progimnazijoje ir linkime didžiausios sėkmės tolimesniame jos darbe.

Mokytoja Genė Liutkevičienė