TALENTŲ KONKURSAS “IEŠKOMI TALENTAI 2019”

Gegužės 9 dieną mūsų progimnazijoje vyko 5- 8 klasių mokinių talentų konkursas "Ieškomi talentai 2019", kuriame išvydome 18 dalyvių pasirodymų: mokiniai šoko, dainavo, grojo įvairiais muzikos instrumentais, demonstravo piešinius. Labai smagu, kad visus pradžiugino ir nekonkursiniai svečių pasirodymai: renginį atidarė mokinių savivaldos pirmininkė Žieda Ž. (8m klasė), pašokusi gatvės šokį, bei Martynas V. (4a klasė), pagrojęs būgnais, "Mados infekciją"  įprasmino 5m ir 5m1 klasių mokiniai, demonstravę savo sukurtus drabužius (mokytoja Jurgita Baltuškaitė) šokio ritmu (mokytoja Evelina Pilkauskaitė).

Pertraukos metu, kol vertinimo komisija rinko nominantus, svečius pamalonino šiuolaikinių šokių kolektyvų (mokytoja Evelina Pilkauskaitė) pasirodymai.

Visiems dalyviams įteiktos padėkos, o nugalėtojai apdovanoti diplomais ir medaliais.

III vieta atiteko 7m klasės mokiniui Mykolui R. (V. Kernagio daina "Santechnikai iš Ukmergės") bei 6m klasės mokinei Regvitai V. ir jai pritarusiems draugams (G. Paškevičiaus daina "Mano kraštas").

II vietą pelnė 7a ir 6a klasių mokiniai Gerda D. ir Tomas D. už pramoginį šokį "Rumba", 5m klasės mokinys Adomas R., pašokęs breiką "Giant Stone", bei 6a klasės mokinė Roberta D., kuri akordeonu pagrojo kūrinį "Libertango".

I vietą iškovojo 5m1 klasės mokinės Emilija Z. ir Iveta V. su sportinės gimnastikos numeriu "Drugelių duetas" bei 7m klasės mokinė Laura K., kuri atliko M. Jacksono dainų mix'ą.

Sveikiname  visus konkurso dalyvius, nugalėtojus ir svečius už puikią nuotaiką, džiugias akimirkas ir patirtus įspūdžius. Iki susitikimo kitais mokslo metais!