PROGIMNAZIJOJE VYKO GYVYBĖS SAVAITĖ

Balandžio 29 - gegužės 3 dienomis progimnazijoje buvo  paminėta Gyvybės savaitė, skirta Pasaulinei gyvybės dienai paminėti. Tikslas – skatinti mokinius labiau susimąstyti apie žmogaus gyvybės slėpinį, skirti daugiau dėmesio žmogaus gyvybės vertei ir prasmei, labiau vertinti savo ir artimo gyvybę.

Mokyklos fojė vyko 6-8 klasių mokinių piešinių paroda „Mano šeima“ (dailės mokytoja J. Baltuškaitė).

5-8 klasių mokiniams vyko integruotos tikybos - biologijos pamokos ,,Gyvybės slėpinys“ (pamokas vedė tikybos mokytojos J. Liubčenko ir R. Marcinkevič, biologijos mokytoja J. Savickienė). Pamokose naudojama vaizdinė medžiaga kvietė kiekvieną mokinį susimąstyti apie žmogaus trapumą, apie savo bei kitų žmonių gyvenimo prasmę. Daugiausiai džiaugsmo ir nuostabos sukėlė žmogaus vystymosi iki gimimo modelis.

Katalikų tikybos mokytoja Jelena Liubčenko