METODINĖ DIENA PROGIMNAZIJOS PEDAGOGAMS

Mokinių atostogų metu, balandžio 24 d., progimnazijoje vyko Metodinės tarybos organizuota metodinė diena mokyklos pedagogams, skirta gerosios patirties sklaidai. Pagal iš anksto paruoštą programą progimnazijos mokytojai aktyviai dalyvavo siūlomose veiklose.

Iš pradžių informatikos vyr. mokytojas Vytautas Stankevičius pravedė praktinius mokymus  „Kryžiažodžių ir plakatų kūrimo programos internetinėje erdvėje“. Po to aktų salėje buvo skaitomi pranešimai. Smagiai nuteikė darbui šokio mokytoja Evelina Pilkauskaitė, visus įtraukusi į rytinę mankštą. Muzikos vyr. mokytoja Edita Bareikienė dalinosi patirtimi pranešime „Etnokultūrinis ugdymas progimnazijoje“. Progimnazijos direktorius, lietuvių k. mokytojas ekspertas Kęstutis Subačius skaitė pranešimą „Mokytojas ir mokinys – neišvengiama akistata“. Istorijos mokytojas metodininkas Antanas Meištas kalbėjo tema „Tarpdalykinė integracija – geroji patirtis“. Anglų k. mokytoja Violeta Masoic skaitė pranešimą „Patriotizmo ugdymas ir tautinės mažumos“. Atsipalaiduoti ir pailsėti kvietė spec. pedagogė Vaiva Lipavičiūtė  bei psichologė Alina Šimkutė su pranešimu „Autogeninė treniruotė ir progresyvi raumenų relaksacija su muzika“. Apie vertinimą ir įsivertinimą pamokoje kalbėjo pradinio ugdymo vyr. mokytoja Jūratė Skurkienė. Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Deimantė Navakienė skaitė pranešimą „Klasės vadovo ir šeimos bendradarbiavimo būdai ir formos“ ir dalinosi gerąja patirtimi. Po pietų pertraukos mokytojai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Tapyba ant vandens – Ebru“, kuriose išbandė kitokią ir įdomią meno rūšį.  Piešinys ant vandens pavyko visiems, nes šis menas nereikalauja jokių meninių gebėjimų.

Džiaugiamės, kad progimnazijos mokytojai dalinasi žiniomis, skleidžia gerąją patirtį, išsako savo įžvalgas, pastebėjimus aktualiais švietimo klausimais.

Metodinės tarybos pirmininkė Deimantė Navakienė