BENDRADARBIAVIMAS SU LOPŠELIU- DARŽELIU „GĖLYNAS“

Balandžio  9 d. progimnazijos  teatrinė grupė „Mažieji svajokliai“ pradžiugino lopšelio – darželio „Gėlynas‘‘ vaikus spektakliuku „Melagių pilis“ pagal Vytautę Žilinskaitę. Mažuosius aktorius  žiūrovai įvertino garsiais aplodismentais. Mokiniai betarpiškai bendravo su vaikais, kalbino juos, klausinėjo apie vaikus, kurie meluoja mamoms, tėveliams, auklėtojoms. Domėjosi, ar tokių yra jų darželyje, bei ragino pasistengti nemeluoti, nes yla iš maišo greitai išlenda  ir melo trumpos kojos.

Išėję  iš darželio laimingi, su saldžiomis dovanomis ir padėka, mokiniai  jautėsi kaip tikrieji aktoriai.

Dėkojame už šiltą priėmimą lopšelio – darželio „Gėlynas“ direktorei  Rasai Žukauskienei ir pavaduotojai Liudmilai Šumilovai.

Teatro grupės vadovė Genė Liutkevičienė