PIRMOKŲ IŠVYKA Į GELEŽINKELIO MUZIEJŲ

Balandžio 9 d. 1a klasės mokinukai (mokytoja D.Navakienė) lankėsi Geležinkelio muziejuje. Kartu su muziejaus gide pirmokai žaidė smagų žaidimą "Traukinys" ir žaisdami pažino muziejų iš arčiau. Susipažino su geležinkelyje dirbusių žmonių profesijomis, pamatė ir išbandė bėgių gaminimo prietaisus, sužinojo, kaip seniau buvo pažymimi važiavimo bilietai, aplankė maketų salę su trimis veikiančiais maketais, apžiūrėjo Vilniaus m. technologijų mokytojų ir jų mokinių darbų parodą "Naktinis reisas". Smagiausia akimirka buvo išvykos pabaigoje. Pirmokai sėdo į tikrą traukinį ir važiavo maršrutu Geležinkelio stotis - Vilniaus oro uostas - Geležinkelio stotis.

1a klasės mokytoja Deimantė Navakienė