SUSITIKIMAS SU AKTORE, PJESIŲ AUTORE, REŽISIERE

Balandžio 2 d. 4c klasės mokiniai (mokytoja G.Liutkevičienė) paminėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną. Jie vyko į Tomo Zano biblioteką - į susitikimą su Lietuvos aktore, pjesių autore, režisiere Aurelija Čeredaite. Mokiniams didelį įspūdį paliko režisierės vaidyba, pjėsės „Peliukas Antanas‘‘ pristatymas apie peliuką, ieškantį draugų.

Aktorė sužavėjo mokinius savo raiškia kalba, sceniniu artistiškumu. Vėliau prasidėjo kūrybinės dirbtuvės. Mokiniai iš medinių ir plastmasinių šaukštų, siūlų bei medžiaginių juostelių gamino pasakų personažus. Kūrybinis procesas peraugo į personažų vaidybą. Grįžę į klasę, mokiniai vaidino su pasigamintais pasakų personažais, džiaugėsi  susitikimu su aktore, režisiere Aurelija Čeredaite, ilgai dar dalijosi įspūdžiais apie aktorės profesionalumą, puikią vaidybą, raiškią kalbą.

Už susitikimą su aktore dėkojame Tomo Zano bibliotekos vedėjai Aušrai Gražulienei, su kuria jau bendradarbiaujame daug metų.

4c klasės mokytoja Genė Liutkevičienė