RESPUBLIKINIS VAIKŲ KŪRYBOS KONKURSAS „ŽAISLAS SVAJONIŲ ŠUNIUKUI”

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras kovo mėn. organizavo respublikinį vaikų kūrybos konkursą „Žaislas svajonių šuniukui“. Žaislus kūrė 40 vaikų ugdymo įstaigų, dalyvavo bemaž pusė tūkstančio vaikų. Šiame konkurse noriai dalyvavo ir mūsų mokyklos 3b klasės (mokytoja Rita Duogytė) mokiniai kartu su tėveliais. Mažieji kūrėjai darbelius gamino iš popieriaus, siūlų, gamtos gėrybių, odos ir kitokių medžiagų. Kurdami žaislus vaikai sužinojo, kodėl šunys mėgsta žaisti, kaip reikia saugiai žaisti su šiais gyvūnais, kodėl svarbu pasirūpinti augintinių gerove. Vaikai su tėveliais gavo kvietimus bei apsilankė tarptautinėse šunų parodose Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo, džiaugėsi kitais netikėtais prizais.