VILNIAUS MIESTO VAIKŲ IR JAUNIMO TEATRINIŲ KOLEKTYVŲ FESTIVALIS „ŠIMTAKOJIS 2019“

Kovo mėn. 21d. progimnazijos  teatrinė grupė „Mažieji svajokliai“ sėkmingai sudalyvavo Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo teatrinių kolektyvų festivalyje „Šimtakojis“.  Žiūrovai, atvykę iš įvairių miesto mokyklų, mažiesiems aktoriukams aplodismentų tikrai negailėjo. Vaikai patyrė daug smagių akimirkų, nes jau ne kartą vaidino didžiojoje Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos salėje. Gražių, šiltų žodžių teatrinei grupei „Mažieji svajokliai“ nepagailėjo ir aktorė Janina Matekonytė.

Mokiniai grįžo į progimnaziją geros nuotaikos, patenkinti, kad spektaklis labai pavyko, kad buvo apdovanoti Vilniaus miesto savivaldybės padėka ir dideliu šakočiu, kuriuo krykštaudami vaišinosi ir kalbėjo apie smagias akimirkas, praleistas festivalyje.