4 KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS KONKURSAS „ENGLISH IS GREAT“

Kovo pradžioje mūsų progimnazijoje vyko 4 klasių mokinių anglų kalbos konkurso "ENGLISH IS GREAT" I-asis etapas, kuriame varžėsi 16 stipriausiųjų progimnazijos anglų kalbos žinovų.

I-ąją vietą iškovojo 4b klasės mokinys Gytis M., II-oji vieta atiteko 4b klasės mokinei Esmirai G., III-oji vieta atiteko 4d klasės mokinei Gretai B. Šiuos mokinius moko anglų kalbos vyr. mokytoja Eglė Ačienė. Skubame pasveikinti 4b klasės mokinį Gytį M., kuris atstovavo savo mokyklai Vilniaus miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos konkurse "ENGLISH IS GREAT" ir užėmė 12-ąją vietą.

Didžiuojamės savo progimnazijos mokiniais, linkime jiems sėkmės ir kuo geriausių mokslo rezultatų.