LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS RENGINIAI

Švenčiant 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines mūsų progimnazijoje visą savaitę vyko gausybė įvairiausių renginių. Juose dalyvavo visa progimnazijos bendruomenė. Pradinių klasių, istorijos ir muzikos mokytojai rengė pilietinius rytmečius, jaunieji šauliai pagerbė vasario 16-osios signatarų kapus. Šias veiklas papildė parodos „Mes – Nepriklausomos Lietuvos vaikai“, „Genio bunkerio partizanų žūtis“. Bibliotekoje pristatytas informacinis stendas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Neliko nuošalyje ir socialiniai pedagogai, kurie surengė šaunų protmūšį „Lietuvos veidas“ trečiųjų klasių mokiniams.

Savaitės renginių kulminacija – mokinių savivaldos (vadovė anglų kalbos vyr. mokytoja Eglė Ačienė) ir istorijos mokytojo metodininko Antano Meišto suorganizuota pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“. Ši, jau tradicinė, iniciatyva organizuojama  Tarptautinė teisingumo komisijos kartu su šios idėjos autoriais – Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšeliu-darželiu ir vyksta visoje šalyje. Tai dar vienas būdas žaismingai, nuoširdžiai ir kartu įsimintinai pasidžiaugti svarbia valstybine švente!

Kovo 11-osios renginiai, paminėti mokykloje: http://www.vienuolio.vilnius.lm.lt/index.php?qw=new&newid=3146