4C KLASĖS LAIKRAŠTUKAS „SPINDULĖLIS“

4c klasės mokiniai tęsia laikraštuko „Spindulėlis“ leidybą. Juk kiekvienas klasės mokinys norėtų pabūti žurnalistas ir išbandyti  šį darbą.  Džiugu, kad straipsnius noriai rašo vis kiti mokiniai - vieni rašo, kiti taiso klaidas, o treti piešia.  Kūrybos procesas vyksta klasės valandėlių metu arba po pamokų. Laikraščio leidyboje dalyvauja dailininkai, redaktoriai, žurnalistai. Mokiniai, kurie rašo straipsnius, dalijasi įspūdžiais, siūlo spręsti kryžiažodžius, pasiskaityti apie žymius žmones, jų išradimus, plačiau susipažinti su Lietuva ir atsakyti į klausimus ne tik draugams, bet  ir visiems šeimos nariams. Mažieji laikraščio leidėjai stengiasi rašyti taisyklingai, dailiai.

Džiaugiamės, kad laikraštį „Spindulėlis“ noriai skaito ir kitų klasių mokiniai, sprendžia kryžiažodžius. Tad šį kartą 4c klasės mokiniai nusprendė padaryti siurprizą tos klasės mokiniams, kurie pirmiausiai  išspręs kryžiažodžius. Taip pat jiems bus suteikta galimybė dalyvauti kito laikraštuko „Spindulėlis‘‘ numerio leidyboje.