SUSITIKIMAS SU 2018 M. VYKUSIŲ MISIJŲ TANZANIJOJE DALYVIU A.BALTUŠKONIU ,,VISI SUVIENYTI VIENOS MEILĖS KRISTUI“

2018 m. birželio ir liepos mėnesiais būrys jaunuolių iš Lietuvos vyko į karitatyvinę misiją Tanzanijoje. Apie šią kelionę ir Savanorystės misijų korpuso veiklą 2019 m. kovo 6 dieną 6b, 6m ir 7m1 klasių mokiniams papasakojo misijų dalyvis Algirdas Baltuškonis.

Pasak savanorio, vienas iš pagrindinių misijos motyvų buvo ir yra prisidėti prie šviesesnės mūsų krašto ateities, ugdant jaunus žmones į gyvenimą žiūrėti kitaip. Misija Tanzanijoje yra tik pradinis taškas. Misionieriai, grįžę į Lietuvą, jau nebebus tokie patys, kaip kad buvo iki šiol.

,,Mes dažnai išties pamirštame, kiek daug turime ir kiek dar daugiau galime duoti ir dalintis. Kodėl turėčiau dalintis kažkuo, dėl ko pats taip sunkiai dirbau ir kovojau? Nepaisant to, vis daugiau geradarių atsiranda ne tik iš bažnyčios, kas teikia viltį, jog mūsų šaliai išties rūpi trečiojo pasaulio valstybės ir tai, kas jose vyksta. Žmonių neabejingumas yra neapsakomas jausmas ir, ko gero, pats geriausias palaikymas organizuojant tokio pobūdžio misijas“.

Stebėdami nuotraukas ir vaizdo įrašus, klausydami savanorio pasakojimų apie socialinį darbą Tanzanijoje, mokiniai pabrėžė, kad svarbu nelikti abejingu, o atlikti gerus darbus galima kasdien mūsų artimiausioje aplinkoje.

Susitikimą organizavo katalikų tikybos mokytoja Jelena Liubčenko kartu su geografijos mokytoja Vitalija Pilipavičiene