VILNIAUS MIESTO 5-TŲ KLASIŲ MOKINIŲ VIKTORINA ,,BIBLIJOS ŽINOVAS“

Kovo 1 d. progimnazijoje vyko Vilniaus miesto viktorina 5 klasių mokiniams ,,Biblijos žinovas“. Viktoriną organizavo katalikų tikybos mokytoja metodininkė Jelena Liubčenko bendradarbiaudama su Vilniaus miesto katalikų tikybos mokytojų metodiniu būreliu.

Viktorinoje dalyvavo mokinių komandos iš 6 Vilniaus miesto mokyklų. Mokiniai atliko užduotis naudodamiesi skaitmeninėmis technologijomis: interaktyviąja lenta ir planšetiniais kompiuteriais.

Viktorinoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai: Karina, Jorūnė, Greta ir Dalielius, kuriuos ruošė tikybos mokytoja Renata Marcinkevič.

Sveikiname viktorinos nugalėtojus:

1 vieta - Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokinių komandą (tikybos mokytoja Genovaitė Dobikaltienė).

2 vieta - Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos mokinių komandą (tikybos mokytoja Jurgita Baublytė).

3 vieta - Vilniaus Naujininkų mokyklos mokinių komandą (tikybos mokytoja Inga Juškienė).

Dėkojame viktorinos partneriams ir rėmėjams: žurnalo ,,Magnificat vaikams“ redakcijai, VŠĮ ,,Aštuntoji diena“.