VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS PROGIMNAZIJOJE

Vasario 16-osios išvakarėse progimnazijoje skambėjo lietuviškos dainos ir eilės Lietuvai.

1-2 klasių mokiniai dalyvavo šventinėje pamokoje „Muzika ir žodžiai apie Lietuvą“. Sugiedoję „Tautišką giesmę“, mažieji piliečiai gražiausius posmus, dainas ir muzikinius kūrinius skyrė Lietuvai.

3-4 klasių mokiniai buvo pakviesti į istorinės – meninės kompozicijos „Prisimenant Signatarus“ pristatymą. Ją su 3a, 3d ir 4a  klasių mokiniais parengė pradinio ugdymo mokytojos J.Montvidienė,  A. Bobelienė,  A. Neverauskienė bei muzikos mokytoja E.Bareikienė.

5-8 klasių mokinius pasidalinti gražiausiomis sentencijomis apie Lietuvą sukvietė mokinių savivalda. Skambėjo dainos, eilės, „Laisvės sienoje“ klasių atstovai sudėliojo šilčiausius linkėjimus Lietuvai.