PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO “ŽODŽIAI IŠ VAIKO ŠIRDIES” I ETAPAS

Sausio 29 d.  progimnazijoje  vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso  “Žodžiai iš vaiko širdies“  I etapas.   Konkursą organizavo pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Deimantė Navakienė  ir  pradinio ugdymo vyr. mokytoja  Renata  Čičenkienė.

Džiaugiamės, kad išrinkti geriausius skaitovus progimnazijoje padėjo televizijos ir teatro aktoriai Lina Budzeikaitė ir Kristupas Kavaliauskas,

Išklausiusi skaitovų deklamuojamus eilėraščius, komisija paskelbė nugalėtojus. Pirmąsias vietas užėmę skaitovai dalyvaus šio konkurso II etape, kuris vyks Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje vasario mėn.

Geriausiais skaitovais šiemet tapo:

1-2 klasių grupėje:

1 vieta – 1d  klasės  mokinys Jogaila (mokytoja J.Šimkienė)

2  vieta – 2c  klasės mokinė  Elena (mokytoja  N.Kisielienė)

2 vieta – 2d klasės mokinys Mantas (mokytoja R.Žilakauskienė)

3-4 klasių grupėje:

1 vieta – 4a  klasės  mokinys Ąžuolas (mokytoja J.Montvidienė)

2  vieta – 3d  klasės mokinė  Miglė (mokytoja A.Bobelienė)

2  vieta – 4c  klasės mokinė  Gabija (mokytoja G.Liutkevičienė)

Sėkmės mažiesiems skaitovams II etape!