MOKINIŲ SAVIVALDOS INICIJUOTAS PROJEKTAS „SPALVŲ SAVAITĖ“

Džiaugiamės, kad visa mokyklos bendruomenė  sausio 28 d.- vasario 1 d. įsitraukė į projektą "Spalvų savaitė". Paskutinę projekto dieną, penktadienį, geltona spalva nusidažė ne tik mūsų drabužiai, bet ir nuotaika. Mokinių savivalda įteikė padėkas patiems aktyviausiems bendruomenės nariams: 2d klasei (mokytoja Rimutė Žilakauskienė), 3a klasei (mokytoja Audronė Neverauskeinė), 3b klasei (mokytoja Rita Duogytė), 4a klasei (mokytoja Jolanta Montvidienė), 6m klasės mokiniui Lukrecijui, 7m klasės mokinei Monikai, 8a klasės mokinei Leilai, 8m klasės mokiniui Augustui, etikos mokytojai Juditai Žaliaduonienei, matematikos mokytojai Elenai Nedzveckienei, fizikos mokytojai Eglei Stoškuvienei, mokinių savivaldos kuratorei Eglei Ačienei.

Taip pat  Mokinių taryba, vadovaujama 8m klasės mokinės, mokinių savivaldos pirmininkės Žiedos, paskutinę dieną surengė "Spalvų savaitės“ viktoriną, skirtą 7- 8 klasių mokiniams. Sveikiname nugalėtojus: I vietą užėmusią 8a klasės komandą (klasės vadovė Alė Galatiltienė) ir II vietą užėmusią 7m1 klasės komandą (klasės vadovė Renata Marcinkevič). Dėkojame visiems, padedantiems kurti teigiamą emocinį mikroklimatą ir pakilią nuotaiką mūsų progimnazijoje!