VILNIAUS MIESTUI – 696 M.

2023 metais Vilnius švęs 700-ųjų metų jubiliejų. Vilnius kaip miestas ir sostinė pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltinuose – kunigaikščio Gedimino 1323 m. sausio 25 d. rašytame laiške Vakarų Europos miestams.

Vilniaus savivaldybės iniciatyva šių metų sausio 25 dieną  pirmoji pamoka miesto mokyklose buvo skirta sostinės gimtadieniui paminėti. Mūsų progimnazija taip pat prisijungė prie šios gražios iniaciatyvos: mokiniai ir mokytojai pasipuošė specialiais gimtadienio lipdukais, vyko teminės pamokos, video siužetų ir filmų peržiūra,  gaminome  pilių maketus, taip pat piešėme sveikinimus Vilniui. O sausio 25 dieną gausus mūsų progimnazijos mokytojų ir mokinių būrys susirinko Rotušės aikštėje, tai pagerbdami sostinę, švenčiančią garbingą sukaktį.

Su gimtadieniu, Vilniau!