RESPUBLIKINĖS PENKTŲ KLASIŲ MOKINIŲ GATVĖS ŠOKIŲ VARŽYBOS

Sausio 25 d. mūsų progimnazijos penktų klasių mokiniai dalyvavo Respublikinėse penktų klasių mokinių gatvės šokių varžybose "STREET DANCE RHYTHM - 2019", kurios vyko Vilniaus Tuskulėnų gimnazijoje.

Mūsų progimnazijai atstovavo: Aušinė J., Vakarė J., Titas K., Samanta V., Ūla Č., Oskaras A., Žilvinas Ū., Dilanas B., Adomas R., Oskaras V., Greta Č., Mija Vincenta P., Simonas C., Julius J., Emilija O., Tautvydas B., Radvilė T., Tėja J., Elena V., Darija Andrėja K., Laurynas P., Iveta V. ir Emilija Z. Vadovaujami šokių mokytojos Evelinos Pilkauskaitės mokiniai subūrė savo komandas: „Dream squad“, „Rožinės panteros“, „Street wolfs“, „Good time kids“.

Varžybose iš anksto sudarytos mokinių komandos atliko per šokio pamoką išmoktą gatvės šokio kompoziciją „Dance battle“ forma. Mūsų mokininiai grįžo su medaliais ir taurėmis.