5-8 KLASIŲ MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Sausio 23 d. progimnazijoje vyko 5-8 klasių meninio skaitymo konkurso I etapas, kuriame išrinkti du atstovai, atstovausiantys mokyklai mieste II konkurso etape: Elena V. iš 5m1 klasės (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Loreta Paulauskienė) ir Mykolas R iš 7m klasės (lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Eglė Valavičienė).

Konkursą papuošė prasminga 8b klasės kompozicija ,,Nusileidžia smuikas" (vadovas lietuvių ir literatūros mokytojas ekspertas Kęstutis Subačius), kuri palietė skaudų žydų gyvenimo tarpsnį bei mokytojų skaitomi kūriniai. Eiles ir prozos kūrinius skaitė pradinių klasių mokytoja Genutė Liutkevičienė, anglų kalbos mokytojos Gitana Karsokienė, Eglė Ačienė, Rimanta Jokimaitienė, matematikos mokytoja Elena Nedzveckienė, muzikos mokytojas Juozas Kairys bei lituanistės Alma Undzėnienė ir Loreta Paulauskienė.

Dalyvius vertino kompetentinga televizijos bei teatro aktorių ir mokytojos metodininkės komisija.