DĖKOJAME DALYVAVUSIEMS “KNYGŲ KALĖDŲ” AKCIJOJE

Dėkojame mūsų progimnazijos bendruomenei, prisijungusiai  prie aštuntą kartą Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos „Knygų Kalėdų“ akcijos.

Progimnazijos direktorius Kęstutis Subačius, mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai, atsiliepdami į kvietimą dalyvauti akcijoje, noriai dovanojo knygas, turtindami mokyklos bibliotekos fondą vertingomis, skaitytojų laukiamomis knygomis.

Daugiausia – 16 knygų padovanojo 2e klasė, iš  kurių – 7 knygas dovanojo klasės vadovė Ilona Lutcienė. Šios klasės mokinė Dominyka K. – 5, Austėja D. – 2, o Vytė J. ir Luknė M.  dovanojo po vieną knygą. 1a klasė dovanojo 9 knygas, iš kurių – 4 dovanojo Bernardas T. 1a klasės mokinio Eibarto G. ir 3a klasės mokinės Radvilės G. tėveliai geranoriškai padovanojo 6 mokinių mėgstamas naujas knygas, o 1c mokinės Rusnės Š. ir 3c mokinės Irūnos Š. tėveliai – po 3 naujas skaitytojų laukiamas knygas, 7m klasės mokinės  Livijos Š. tėvai dovanojo 3 naujas knygas apie gamtą. 7 vertingas knygas dovanojo 5m klasė, iš kurių – 4 Bernardas Jurgis M. 3b klasės mokinė Gabija V. dovanojo 2 , o Akvilė M., Miglė L., Emilė Č., Dovilė U., 2b klasės mokinė Vesta K., 4b klasės mokinys Simonas S. ir visa 4b klasė po 1 bibliotekos skaitytojų laukiamą knygą . 6m klasė kolektyviai nusprendė papildyti savo mokyklos bibliotekos fondą dviem naujomis  knygomis iš skaitytojų laukiamų knygų sąrašo.

Aktyviai  „Knygų Kalėdų“  akcijoje dalyvavo ir progimnazijos mokytojai: Genė Liutkevičienė, Jūratė Skurkienė, Jurgita Baltuškaitė,  Loreta Paulauskienė, Rimanta Jokimaitienė ir Jelena Liubčenko.

Dailininkė ir knygų autorė Giedrė Bulotaitė dovanojo 5 savo knygeles.

Tad iš viso mūsų progimnazijos biblioteką papildė 79 knygos, 20 –  iš bibliotekos skaitytojų laukiamų knygų sąrašo. Dovanotų knygų paroda eksponuojama bibliotekoje.

Akcijos proga bibliotekoje buvo organizuoti kalėdiniai skaitymai, vyko 5m klasės valandėlė (klasės vadovė Elena Nedzveckienė), kurios metu buvo skaitomi tekstai apie Kalėdas, Bernardas Jurgis M. grojo gitara.

Sausio 9 dieną bibliotekoje vyko padėkos popietė, kurioje dėkojome vieni kitiems, klausėmės 4b klasės mergaičių bei 6m ir 6b klasių mokinių ansamblio „Sutartinė“ (vadovas Juozas Kairys) dainavimo. Mažieji aktoriai (dramos būrelis „Mažieji svajokliai“ ) inscenizavo V. Palčinskaitės eilėraštį ir pasaką apie gerumą . Būrelio vadovė Genė Liutkevičienė skaitė ištrauką iš J. Biliūno apsakymo „Laimės žiburys“.

Džiugu, kad mūsų mokyklos bibliotekos fondo turtinimas, skaitymo skatinimas tampa bendru visos bendruomenės rūpesčiu.

Priedai:
2018 m. dovanotų knygų sąrašas