PROJEKTAS “GYVASIS ADVENTO KALENDORIUS”

Gruodžio mėnesį, Advento laikotarpiu, visa mokyklos bendruomenė įsitraukė į prasmingą veiklą – “Gyvąjį Advento kalendorių”: ne tik laukė šv. Kalėdų, bet ir kasdien stengėsi gyventi dorai bei sąžiningai. Šį projektą incijavo tikybos mokytoja metodininkė J.Liubčenko, tikybos mokytoja R.Marcinkevič ir mokinių savivaldos kuratorė E.Ačienė. Kiekviena Advento diena buvo teminė, skirta bendrųjų žmogiškųjų vertybių ugdymui, dorovės ir moralės sampratos formavimui, mokyklos bendruomenės būrimui ir telkimui, tradicijų kūrimui bei progimnazijos garsinimui.

Šio projekto dalyviai – 7-8 klasių mokiniai kartu su dailės mokytoja J.Baltuškaite gamino kalėdinius atvirukus, kurie pasiekė vienišus žmones. Hospiso ligonius pasiekė dėžės higienos proemonių, o beglobiai gyvūnai ilgai džiaugėsi kalnais gardėsių ir skanėstų. Technologijų mokytojos J.Vapsvienė ir A.Vaidžiulienė ,,Nykštukų dirbtuvėse“ gamino kalėdinius rankdarbius, kartu su mokinių keptais sausainiais ir meduoliais išdalino juos parapijos vienišiems senoliams.

Dėkojame visiems bendruomenės nariams, kurie įsitraukė į šį projektą ir skyrė paramą, bei mūsų projekto socialiniams partneriams: gyvūnų prieglaudai “Tautmilės globa”, pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisui ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritui“, socialiniam centrui „Betanija“.

Dėkojame Jums už atvirumą, gerumą ir atjautą šalia esančiam: darydami gerus darbus patys tampame geresni. Staigmenos, komplimentai, gražūs palinkėjimai ir gera nuotaika leis mums sulaukti ir kitų šv. Kalėdų.

Kurkime stiprią ir darnią progimnazijos bendruomenę bei puoselėkime žmogiškąsias vertybes kartu!

Priedai:
PADĖKA