LIETUVOS 100-MEČIO NACIONALINĖ KARJEROS SAVAITĖ

Lapkričio 19-24 dienomis progimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, vyko Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros savaitė. Jos metu mokyklos psichologė A.Šimkutė, bendradarbiaudama su projekto „Būsiu___“ atstovais organizavo progimnazijos mokiniams įvairias veiklas. Dar prieš nacionalinę karjeros savaitę 5-8 klasių mokiniai, kuruojami dailės mokytojos J.Baltuškaitės piešė ir ruošėsi piešinių parodai „Mano svajonių profesija“, kurią visą savaitę galėjome matyti I a. fojė. Klasių valandėlių metu mokiniai žiūrėjo Mokinių ugdymo karjerai skirtoje informacinėje svetainėje patalpintus Euroguidence filmukus apie įvairias profesijas ir juos aptarinėjo.

Lapkričio 20 d. 7m1 klasės (vad. R.Marcinkevič) mokiniai, lydimi technologijų mokytojų J.Vapsvienės ir J.Gedienės lankėsi įmonėje DS Smith Packaging Lithuania, kuri užsiima kartono dėžių gamyba, ir domėjosi, ką ir kaip joje dirba žmonės.

Džiaugiamės aktyviu mokytojų ir mokinių įsitraukimu į Nacionalinės karjeros savaitės veiklas!