GERUMO AKCIJA

5m klasės seniūnė Greta su savo bendraklasiais suorganizavo progimnazijoje gerumo akciją "Padėk silpnesniam". Prie akcijos įgyvendinimo prisidėjo mokiniai Jorūnė, Elzė, Greta, Ieva ir Edgaras – namuose iškepė skaniausių pyragų ir pyragaičių, kuriuos per ilgąją pertrauką pardavinėjo mokyklos mokiniams. Uždirbtus pinigėlius iniciatoriai ketino išleisti kilniam tikslui – paremti gyvūnų prieglaudą. Prie šios idėjos prisidėjo Karina, Mija, Matas ir Oskaras – jie nepagailėjo savo sukauptų pinigėlių iš taupyklės ir juos paaukojo. Už šiuos pinigus vaikai nupirko gyvūnams maisto, skanėstų, pavadėlių ir žaislų. Organizaciniais reikalais rūpinosi 5m  klasės vadovė E.Nedzveckienė ir Gretos tėvelis.

Smagu, kai kartu mokomės, draugaujame ir padedame silpnesniems.