TOLERANCIJOS DIENOS MINĖJIMAS PROGIMNAZIJOJE

Lapkričio 12 -16 dienomis progimnazijoje vyko renginiai, skirti Tarptautinei Tolerancijos dienai. Per istorijos pamokas  mokiniai su mokytoju A. Meištu prisiminė ir aptarė įvykius, susijusius su tolerancijos istorija, žmogaus teisių  pažeidimais. Dalijosi mintimis, ką daryti, kad tokie  pažeidimai nepasikartotų. Taip pat gamino raktus – šių metų tolerancijos simbolį, o ant jų rašė įvairias frazes ar istorijas, skirtas tolerancijos dienai. Džiugu, kad prie raktų gamybos prisidėjo ir vaikučių artimieji. Ačiū Jums!

Renginių savaitę vainikavo  raktų paroda progimnazijos Baltajame koridoriuje bei savivaldos (kuratorė  anglų k. vyr. mokytoja E.Ačienė) organizuota draugiškumo akcija „Apsikeiskime puodeliais“.  Taip pat mokiniai slaptu balsavimu rinko tolerantiškiausią progimnazijos mokytoją. Juo šįmet tapo istorijos mokytojas metodininkas Antanas Meištas.

Ir tai dar ne viskas. Tikybos mokytojos Jelena Liubčenko ir Renata Marcinkevič kartu su kitais socialinių mokslų metodinės grupės  bei savivaldos nariais organizavo  viktoriną „TOLERANCIJOS RAKTAS“ 5 – 6 klasių mokiniams. Mokinių komandos paruošė šūkius, emblemas, plakatus. Naudodami  IT išmaniuosius išteklius, atsakė į viktorinos klausimus. Atlikdami užduotis  mokiniai atskleidė savo požiūrį į kitataučių kultūrą, įvairių kultūrų pažinimą ir priėmimą,  stereotipus, atsakomybę už savo veiksmus.

Sveikiname viktorinos nugalėtojus:

I vieta: 6a klasės komanda

II vieta: 6 m klasės komanda

III vieta: 6 b klasės komanda

Tad tolerancijos diena progimnazijoje paminėta tikrai turiningai ir atmintyje išliks ilgam!