INFORMACIJA APIE VISOS DIENOS MOKYKLOS GRUPES

Mieli pradinukų tėveliai,

Jeigu iš tiesų Jūsų šeimoje yra susiklosčiusi tokia situacija, kad neturite kur palikti savo vaikų pasibaigus pamokoms, tai šiuo metu atsirado galimybė nuo pirmadienio, rugsėjo 10 dienos, organizuoti pailgintos dienos vieną grupę iki 24 vaikų.

Apie savo pageidavimą, jei iš tiesų nėra kitos išeities, praneškite aiškiai savo klasės vadovei ir galėsite būti ramūs, kad Jūsų vaikas bus saugus mokykloje iki 18 val. Būtinai informuokite pirmadienį klasės vadovę ir dėl maitinimo mokyklos valgykloje (dienos pietų kaina 1,30e.).

Prašyčiau kreiptis tik tuos tėvelius, kurie tikrai neturite kitos išeities. Visos kitos pailgintos dienos grupės pradės darbą nuo rugsėjo 17 dienos.

Administracija

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ VISOS DIENOS MOKYKLOS TVARKOS APRAŠAS