Mokinių savivalda

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos Mokinių Savivalda  (toliau – MS) yra visuomeninė, savarankiška, nesiekianti pelno organizacija, vienijanti moksleivius – savo narius. Ją sudaro 5-8 klasių mokiniai ( klasių seniūnai ir atstovai iš kiekvienos klasės). MS veiklai vadovauja pirmininkas, pavaduotojas bei keli jo padėjėjai (visi jie sudaro Mokinių tarybą), kurie būna renkami atviru balsavimu per pirmąjį Mokinių Savivaldos susirinkimą. Trys Mokinių tarybos nariai priklauso  Progimnazijos tarybaiMokinių savivaldos nariai į susirinkimus renkasi du kartus per savaitę (o jei reikia – ir dažniau).

MOKINIŲ  TARYBOS  NARIAI  2023 – 2024 M.M.

Mokinių savivaldos  kuratorė –

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Eglė Ačienė

Savivaldos pirmininkė – Deimantė Šimkevičiūtė (8N)
Savivaldos pirmininko pavaduotojai –

Šalnė Šimkevičiūtė (6mB)

Marija Drobnytė (8K)

Savivaldos pirmininko padėjėja – Greta Dulskytė (8mB)
Atsakinga už dokumentų tvarkymą –

Luknė Milinskaitė (6mB)

Renginių organizavimo darbo grupė –

Deimantė Šimkevičiūtė (8N)

Greta Dulskytė (8mB)

Patricija Savickaitė (5mB)

Šalnė Šimkevičiūtė (6mB)

Joris Bieliūnas (6mB)

Marija Drobnytė (8K)

Urtė Tribandytė (8N)

Kūrybinė darbo grupė (savivaldos stendas, skelbimai, dizainas, puošyba, informacijos sklaida) –

Gabrielius Sirutis (8K)

Gvidas Milašauskas (8K)

Greta Jurkėnaitė (5N)

Luka Vasiliauskaitė (6mB)

Miglė Vieraitytė (6mB)

Adelė Bartašiūnaitė (7N)

Tėja Tuleikaitė (7N)

Informacijos sklaida socialiniuose tinkluose -

Deimantė Šimkevičiūtė (8N)

Darbo grupė, prižiūrinti mokinių uniformų dėvėjimą -

Markas Maksimovas (5N)

Amelija Kairytė (7K)

Gustas Milašauskas (7K)

SAVIVALDA     =    SAVI   +  VALDO,

SAVO  +  VALDA!

Geresnę, gražesnę, jaukesnę ir saugesnę mokyklą kurkime kartu! Laukiame Jūsų idėjų ir pasiūlymų.

TIKSLAS, UŽDAVINIAI IR PRINCIPAI

Mokinių savivaldos tikslas – organizuotomis priemonėmis plėtoti mokinių, mokytojų ir tėvų demokratinės gyvensenos patirtį, atstovauti ir ginti mokinių teises bei interesus, ugdyti laisvą, mąstančią , kūrybiškai aktyvią, pasiruošusią savarankiškai veiklai asmenybę.

Mokinių savivaldos uždaviniai:

• Skatinti aktyvios, tolerantiškos, draugiškos, kūrybingos, kultūringos, mokyklos tradicijas puoselėjančios asmenybės ugdymąsi;
  • Numatyti ir vykdyti mokinių savivaldos veiklą, būti pavyzdžiu visai mokinių bendruomenei;
  • Stengtis išlaikyti tarpusavio supratimą ir geranoriškumą tarp mokinių ir mokytojų;
  • Organizuoti ir vykdyti projektus, akcijas, diskusijų popietes, išvykas, susitikimus ir kt. veiklą;
  • Padėti organizuoti mokyklos renginius;
  • Bendradarbiauti su kitomis miesto švietimo įstaigų mokinių savivaldomis bei jaunimo organizacijomis;
  • Ugdyti higienos įgūdžius, prisidėti prie jaukesnės, gražesnės, saugesnės aplinkos mokykloje kūrimo;
  • Padėti spręsti problemas, susijusias su mokykla.

Mokinių savivaldos principai:

• bendradarbiavimo;
  • prieinamumo, atvirumo;
  • demokratiškumo;
  • atsakingumo ir pareigingumo;
  • lygiateisiškumo.

Mokinių savivaldos veiklos planas 2023-2024 m. m.
VILNIAUS ANTANO VIENUOLIO PROGIMNAZIJOS MOKINIŲ SAVIVALDOS VEIKLOS NUOSTATAI