Mokinių konferencija "Nesiliauk ieškoti spalvų"

Gegužės 3 d. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje vyko mokinių konferencija tema "Nesiliauk ieškoti spalvų". Konferencijos tikslas - atkreipti mokinių dėmesį į emocinio atsparumo svarbą ir paskatinti juos pasidalyti asmenine patirtimi, būdais, įžvalgomis, kaip suprasti savo emocinius poreikius, ugdytis gebėjimą kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų.

Konferencijoje dalyvavo mokiniai iš įvairių Vilniaus ugdymo įstaigų.

Mūsų progimnazijai atstovavo 8MB klasės mokinės – Greta D., Viktorija Ž. ir Goda G.

Originalaus pristatymo "Mikės tikslas medus. O tavo?" metu mokinės kalbėjo apie gyvenime patiriamus iššūkius, sėkmes ir nuopuolius, apie tai, kad svarbu kelti sau tikslus ir jų siekti net tada, kai tai atrodo sunkiai pasiekiama ar net neįmanoma.

Džiaugiamės kūrybišku ir įkvepiančiu mokinių pristatymu.

Konferenciją organizavo Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija kartu su Vilniaus pedagogine psichologinė tarnyba.
Konferencijai ruoštis padėjo socialinis pedagogas Mindaugas Velykis.