Dalyvaujame Vilniaus miesto 2–3 klasių mokinių anglų kalbos meninio deklamavimo konkurse „Poetry Pals“

Balandžio 24 d. KD International school of Vilnius rengė meninio deklamavimo konkursą „POETRY PALS,  kurio tikslas – puoselėti anglų kalbos meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą bei mokytis išraiškingai perteikti deklamuojamo kūrinio nuotaiką.

Antano Vienuolio progimnaziją atstovavo ir puikiai pasirodė Arnėja (2a) ir Žemyna (3a). Jaunosios skaitovės buvo apdovanotos diplomais, knygomis ir gardžiais skanėstais. Džiaugiamės mergaičių drąsa ir pozityviu nusiteikimu! Tikime, kad tai buvo labai gera ir naudinga patirtis ir dar labai daug gražaus laukia ateityje!

P.S. Balandžio 12 d. mokykloje vyko I-asis konkurso etapas, kurio metu savo pasirinktus eilėraščius taip pat išraiškingai deklamavo Urtė (2d), Meda (2b) ir Rusnė (3a).

Anglų kalbos mokytoja Vaida Vaitkevičė