Dalyvavome tarptautinėje anglų kalbos konferencijoje „I am so happy“

Kovo 28 d. vyko tarptautinė nuotolinė pradinių klasių mokinių praktinė-pažintinė anglų kalbos konferencija „I am so happy“, kurioje dalyvavo mokiniai iš Lietuvos, Čekijos ir Latvijos. Antano Vienuolio progimnaziją atstovavo 3a, 4a ir 4c klasių mokiniai.

Luknė L. ir Sofija B. (4a) sukūrė ir nufilmavo šmaikštų vaizdo klipą apie įvairius dalykus, kurie praskaidrina mergaičių kasdienybę ir sukuria teigiamą nuotaiką. Laurynas M. (3a) mėgsta keliauti, todėl jį linksmu ir laimingu daro kelionės ir šalių pažinimas. Šia tema jis paruošė vaizdingą pristatymą savo bendraamžiams. Sesutės Solina A. (3a) ir Isabella A. (4c) skaidrėse pateikė savo laisvalaikio, pomėgių, šeimos nuotraukas, taisyklinga ir sklandžia anglų kalba pristatė konferencijos dalyviams savo laimingo gyvenimo receptą.

Didžiuojamės ir džiaugiamės savo mažaisiais anglistais, nebijančiais atsiskleisti ir  bendrauti užsienio kalba prieš nepažįstamą auditoriją.

Anglų kalbos mokytojos Eglė ir Vaida