Zumbos šokis ir L. Frank Braum knygos pristatymas vaikams

2024 04 12 į svečius atėjo  2b klasės mokinės Sofijos mama Aistė Vaičiulienė. Ji yra Zumbos Kids trenerė, kuri aktyviai, smagiai, su didžiausiu malonumu mokiniams vedė treniruotę. Užsiėmimo metu judesiai buvo paprasti, nesudėtingi, kuriuos lengva sekti, todėl šokti galėjo visi! Zumbos treniruotės metu mokiniai linksminosi, net nereikėjo labai stengtis ar sunkiai plušti, o po treniruotės visi vaikai buvo šlapi ir laimingi. Užvedanti muzika, nereali energija, stipri pozityvumo banga ir daug juoko!

Vėliau mokinės mama Aistė pristatė vaikams savo perskaitytą knygą L. Frank Braum "Nuostabusis Ozo šalies burtininkas". Aistė pakvietė vaikus keliauti po neregėtą Ozo šalį, grožėtis, fantastiškomis Roberto Ingpeno iliustracijomis. Ji pasakojo vaikams, kad skaitant šios knygos įtraukiančias istorijas ją nuolat lydėjo Keistuolių teatro dainos. Knygos veikėjų pavyzdys rodė, kaip kūrybingai  reikia spręsti iškylančias problemas.

Išklausę Aistės pasakojimo vaikai suprato, kad skaityti knygas yra ne tik naudinga, bet ir malonu!

Rasa Jagminė