PRADINUKŲ SKAITYMO ČEMPIONATAS

Knygų skaitymas mus gali nukelti į kitas šalis, supažindinti su įdomiais žmonėmis, gyvūnais ar fantastinėmis būtybėmis, skaitydami patiriame nuotykius ir sužinome apie save bei pasaulį.

Spalio – sausio mėn. mūsų mokykla dalyvavo Pradinukų skaitymo čempionate 2023, kuriame užėmė 6 vietą iš 24 Lietuvos mokyklų pagal perskaitytų knygų skaičių ir 4 vietą pagal perskaitytus puslapius! Šiame čempionate dalyvavo 61 mokinys. Vaikai perskaitė 337 knygas, o jose buvo 48794 puslapiai. Konkurse dalyvavo ir 4 mokytojai, kurie perskaitė 11 knygų, t.y. 3350 puslapių. Mūsų mokyklos mokinių tėvai ir jų šeimų nariai perskaitė 99 knygas (36462 puslapius).

4 b klasė (mokyt. Rita D.) perskaitė 195 knygas, kuriose buvo 28966 puslapiai ir užėmė 1 vietą tarp ketvirtų klasių ir 3 vietą tarp visų čempionate dalyvavusių klasių.

Džiaugiamės, kad ir tėveliai rodė puikų pavyzdį. 4 b klasės Vyčio Z. tėvelis perskaitė net 25 knygas ir tapo daugiausiai knygų perskaičiusiu iš visų čempionato tėvų.

Čempionato organizatoriai atkreipė dėmesį į 1 d klasės mokinį Domantą B (mokyt. Asta M.) bei 3 a klasės mokinę Liuciją L. (mokyt. Gitana U.) už jų aktyvų dalyvavimą bei netikėtus komentarus.

Šio čempionato tikslas - ne tik paskatinti vaikus skaityti, bet įtraukiant tėvus ir mokytojus parodyti, kad mes, suaugę, džiaugiamės galėdami skaityti knygas, patirdami jų teikiamą gėrį.

Mokykla buvo apdovanota įvairiomis knygomis, kurios padės patirti dar daugiau nuotykių su knygomis ir skatins toliau skaityti!

Mokytoja Rita Duogytė