Projektas „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“

4b klasės mokiniai (mokytoja Rita D.) pavasarį pasitiko aikštėje su futbolo kamuoliu. Futbolas – tai efektyvus būdas vaikus skatinti sportuoti, ugdyti komandinį darbą, keisti kasdienius įpročius bei gerai leisti laiką.

Kovo 1 d. Lietuvos futbolo federacijos Kauno treniruočių centre įvyko 3-4 klasių mokinių Lietuvos finalas, kuriame žaidė 8 komandos, laimėjusios projekte "Pradinukų lyga - iššūkių mėnuo": Panevėžio "Vilties" progimnazija, Butrimonių gimnazija, Joniškio r. pagrindinė mokykla Kriukų skyrius, Klaipėdos Sendvario progimnazija, Birštono gimnazija, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla - daugiafunkcis centras. Vaikai įdėjo daug pastangų, treniravosi, domėjosi ir aktyviai įsitraukė į futbolą. Visos atvykusios komandos buvo apdovanotos organizatorių prizais - aprangomis, medaliais, o stipriausieji ir taurėmis.

Mūsų mokyklos ketvirtokai iškovojo trečiąją vietą! Sveikiname ir linkime toliau draugauti su sportu!

Mokytoja Rita D.