Mokinių konferencija - "UŽIMTUMAS = EMOCINIS ATSPARUMAS"

Vasario 8 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje vyko mokinių konferencija tema -  "UŽIMTUMAS = EMOCINIS ATSPARUMAS ". Konferencijos tikslas - išgirsti mokinių nuomonę apie užimtumo ir emocinio atsparumo svarbą, pasidalinti patirtimi.

Konferencijoje dalyvavo mokiniai iš 16 skirtingų Vilniaus ugdymo įstaigų.

Mūsų progimnazijai atstovavo mokinės iš trijų skirtingų aštuntų klasių - Urtė T. (8N kl.), Barbora D. (8K kl.), Greta D. (8mB kl.) ir Milana J. (8mB kl.).

Kūrybiško pristatymo - vaidinimo "Barbės devyndarbės" metu, mokinės pasidalino patirtimi apie savanorystę, lankomus būrelius, prasmingai leidžiamą laiką su draugais. Taip pat pristatė savo atliktą 8-tokų apklausą, kuri parodė kokiomis veiklomis po pamokų užsiima mokiniai, dėl kokių priežasčių pasirenkami vienokie ar kitokie būreliai, taip pat aptarė priežastis, kodėl mokiniai būrelių nelanko.
Džiaugiamės drąsiu ir originaliu mokinių pasirodymu.

Konferenciją organizavo Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija, Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba ir Vilniaus m. socialinių pedagogų metodinis būrelis.
Konferencijai ruoštis padėjo socialinis pedagogas Mindaugas Velykis.