Meninio skaitymo konkursas

Sausio 24 d. progimnazijoje įvyko 5-8 klasių meninio skaitymo konkurso I etapas. Džiugu,kad dalyvavo net 31 mokinys. Konkursą pradėjo 6 K klasė, paruošusi meninę kompoziciją. Jau kelintus metus renginį puošia Gabija D. kanklių muzika. Komisijoje dalyvavo ne tik mūsų mokyklos muzikos mokytojos Vilma Daubarienė, Edita Baniūnienė, bibliotekos vedėja Eglė Šilkūnienė, bet ir teatro bei kino aktorius Kristupas Kavaliauskas.

I vietą iškovojo 5mB mokinys Arnas S. (mokytoja J.Sakalauskienė).
II vieta pasidalijo Emilė A. (6 N) (mokytoja L.Paulauskienė) ir Greta D. (8mB) (mokytoja Eglė Valavičienė).
III vieta atiteko Jurgiui L. (8mB), Joriui B. (6mB), kurių mokytoja E. Valavičienė ir Aleksandrui G. ( 7mB) bei Mildai V. (7mB), kurių mokytoja J. Sakalauskienė.
Dėkojame visiems dalyvavusiems, o nugalėtojui linkime didžiausios sėkmės II etape.

Konkurso organizatorė L.Paulauskienė