RESPUBLIKINĖ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA - KONKURSAS “SKAITYK, SVAJOK IR KURK...”

Sausio mėnesį mūsų progimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda - konkursas  “SKAITYK, SVAJOK IR KURK...” Ši paroda skirta vaikų poetės Violetos Palčinskaitės 80 metų sukakčiai paminėti.

Organizuojant parodą buvo siekiama skatinti 1-4 klasių mokinius skaityti lietuvių poetų kūrinius, o šiemet kviečiama iš arčiau susipažinti su poetės Violetos Palčinskaitės kūryba, ją skaityti, analizuoti. Skaitydami poetės eilėraščius vaikai mokėsi pastebėti meninio žodžio raišką, skambesį, pajausti poezijos grožį, taip pat  turtino savo kalbą ir atskleidė savo kūrybinius gebėjimus kurdami eilėraščius bei piešdami jiems iliustracijas. Konkursui – parodai buvo atsiųsta apie 80 mokinių darbų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Parodoje ir progimnazijos bibliotekoje taip pat eksponuojamos išleistos ir didelį populiarumą pelniusios V.Palčinskaitės knygos, nuotraukos iš poetės gyvenimo bei kūrybinio kelio.

Praėjusį rudenį, lapkričio 20 d., vaikų poetė, rašytoja, dramaturgė Violeta Palčinskaitė minėjo 80 metų gimtadienį. Taip pat labai svarbu paminėti, kad  gruodžio mėn. poetė buvo įvertinta kaip kūrėja vaikams ir pelnė Lietuvos nacionalinę premiją už „vaizduotės žaismę kelioms skaitytojų kartoms ir daugialypės patirties liudijimą memuaruose“. Sveikiname mielą poetę gražaus gimtadienio proga ir kartu džiaugiamės gavus ypatingą įvertinimą!

Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą parodoje-konkurse bei jų mokytojams už skatinimą skaityti, svajoti ir kurti!

Sveikiname parodos – konkurso laureatus! LAUREATŲ sąrašas čia

Linkime nesustoti kurti ir sekti gerbiamos poetės pėdomis!

Parodą organizavo bei rengė pradinio ugdymo mokytojos Deimantė Navakienė ir Jūratė Skurkienė

Priedai:
Laureatų sąrašas