Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas

Kaip ir kasmet, šiemet mūsų progimnazijoje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. 2023 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos žibintas. Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Tolerancijos žibintas skirtas nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, kuris turi įveikti blogį.

Kviečiame pasigrožėti mūsų progimnazijos mokinių kurtais žibintas. Vieni jų kirpo, klijavo, piešė, spalvino, tapė, panaudodami antrines žaliavas išpuošė įvairiausiomis detalėmis, kiti vyko į kūrybines dirbtuves, kur susipažinę su mozaikos menu, žibintą kūrė dėliodami mozaiką iš smulkių stiklo gabaliukų.  Darbeliui atlikti reikėjo daug pastangų ir kruopštumo, bet buvo verta padirbėti dėl spindinčio rezultato. Tegul žibintų skleidžiama šviesa ir šiluma sušildo kiekvieną iš mūsų ir siunčia gerumo, pagarbos, pakantumo bei draugystės spindulius.

Socialinė pedagogė Simona Meilė