BAIGĖSI "KAMŠTELIŲ VAJUS"

Pirmą kartą konkursas „Kamštelių vajus“ Lietuvoje buvo paskelbtas 2012 metais. Jau pirmaisiais metais sulaukė didžiulio susidomėjimo ir dalyvių aktyvumo. Šio konkurso tikslas - šviesti visuomenę, skatinti gyventi ir leisti laisvalaikį sveikai, tausoti aplinką ir energijos šaltinius, skleisti žinią apie tokių paslaugų naudą.

Mūsų progimnazija prie šio konkurso prisijungė 2014 m. Visi bendruomenės nariai, kurie neabejingi ekologijai, šiukšlių rūšiavimui ir švarai parkuose, miškuose, paežerėse, rinko ir rūšiavo plastikinius kamštelius, domėjosi plastiko perdirbimu bei dalyvavo "Plastiko kelio“ edukacijose. 2019 m. surinkome beveik 200 kg plastikinių kamštelių ir užėmėme I vietą šiame konkurse.

Šių metų lapkričio mėnesį įvyko "Kamštelių vajaus‘‘ baigiamasis renginys, kurį organizavo pakuočių atliekų tvarkymo asociacija "Gamtos ateitis“. Nors su "Kamštelių vajumi“ atsisveikinome, tačiau tikimės, kad ateityje mūsų mokyklos bendruomenės nariai tinkamai rūšiuos šiukšles, tausos ir saugos aplinką.

Tegu pasaulis būna švaresnis! Mūsų geri darbai švarinant aplinką, rūšiuojant atliekas ir saugant mus supančią gamtą – tai didžiausia padėka mūsų Žemei.

Mokytojos - organizatorės Rita, Rasa, Gitana