Lankomės DELFI ofise

Tamsų ir ūkanotą spalio rytmetį 8N klasė su klasės vadove Gitana ir socialiniu pedagogu Mindaugu išsiruošė į DELFI ofisą. Tai, ką pamatė ir patyrė didžiausioje naujienų agentūroje, pranoko visų mokinių lūkesčius. Išvydo, kaip „gimsta“ sporto ir naujienų reportažai, pasaulio įvykių apžvalga, pramoginės laidos. Susipažino su gerai žinomais laidų vedėjais, apžiūrėjo vaizdo montavimo patalpas ir gyvai stebėjo, kaip dirba operatoriai. Patys drąsiausi - Gabrielius S., Motiejus A. ir Herkus P. - „Farų“ laidos įkvėpti, sukūrė ir įrašė reportažą apie įvykdytą nusikaltimą. Laikinai policijos komisaro pareigas perėmęs Gabrielius S. "išrišo'' visus nusikaltimo motyvus ir dalyvius, profesionaliai atsakė į kriminalinių naujienų žurnalisto Motiejaus A. suktus klausimus ir lydint 8N klasės draugų plojimams su komisaro pavaduotoju Herkumi P. nuramino visuomenę ir užtikrino, kad viskas bus gerai.

Dėkojame „Delfiui“ ir lauksime naujų susitikimų.

G.Karsokienė ir M.Velykis