KIEK KNYGŲ YRA DIDŽIAUSIOJE BIBLIOTEKOJE LIETUVOJE?

Noras sužinoti, kiek knygų yra didžiausioje bibliotekoje Lietuvoje paskatino 2a klasės mokinius vykti į nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Atspėti nebuvo paprasta, nes sunku įsivaizduoti 6,5 milijonų knygų po vienu stogu. Tačiau įdėmiai klausydami edukatorės, antrokai suprato, kad labai didelę bibliotekos dalį sudaro knygų, leidinių saugyklos, kur gyvena tokia galybė knygų.

Viešėdami bibliotekoje antrokai susipažino su  bibliotekos erdvėmis, skaityklomis, aplankė šiuo metu veikiančią parodą. Įspūdį paliko bibliotekoje įkurta garso studija, dirbtuvių „Pats sau“ patalpos. Daug klausimų antrokams kilo lankantis Vaikų literatūros skyriuje, į kuriuos kantriai atsakė skyriaus darbuotojos. Pasibaigus pirmajai pažintinei edukacijai, reikia tikėtis, kad tai tik graži pradžia auginant mažuosius skaitytojus. Sugrįšime čia dar daug kartų.

Pradinio ugdymo mokytoja Deimantė Navakienė