Spalio mėnesį progimnazijoje vyko sąmoningumo didinimo akcija „Be patyčių“

Vykdant sąmoningumo didinimo akciją "Be patyčių", pirmajame progimnazijos aukšte atsirado pozityvių minčių kampelis - vieta, kur mokiniai gali paskaityti motyvuojančius teiginius, padedančius jiems išlaikyti teigiamą požiūrį. Taip pat buvo atidaryta tapybos piešinių paroda „Patyčios bijo tavo nepritarimo“. Piešiniai yra puikus būdas mokiniams išreikšti savo mintis ir jausmus apie patyčias. Piešiniuose matyti įvairios patyčių formos, tokios kaip fizinės, psichologinės ir socialinės. Mokiniai taip pat vaizduoja, kaip jie gali padėti skriaudžiamam asmeniui. Pradinių klasių mokiniai sprendė „Jausmų kryžiažodžius“. Kryžiažodžiai buvo skirti padėti mokiniams geriau suprasti savo ir kitų jausmus.

Socialiniai pedagogai Simona Meilė ir Mindaugas Velykis