TEKSTILINIO ATVIRUKO KONKURSAS

Karaliaus Mindaugo mokykloje nuo  š. m. kovo 24 iki  gegužės 31 d. vyko respublikinis moksleivių tekstilinio atviruko konkursas - paroda "Sveikinu Vilnių", skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui paminėti. Konkursinėje parodoje buvo eksponuojami 55 mokinių darbai iš 8 Lietuvos miestų. Darbus vertino komisija ir parodos lankytojai.

5-8 kl. mokinių grupėje I-os vietos laimėtoju tapo Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos atvirukas, kurį sukūrė Elzė G., 7mB kl. (technologijų mokytoja J. Vapsvienė), III-ios vietos laimėtoja tapo Mėta P. (technologijų mokytoja  L. Vasiliauskienė). Konkurse dalyvavo 12 mokinių iš 7mB kl. su projektiniu darbu "ŽYDĖK VILNIAU", trys 7mb kl. mokiniai su individualiais darbais ir dvi  penktokės su individualiais darbais (technologijų mokytoja J. Žaliaduonienė).
Plačiau informacija  apie konkursą  - K. Mindaugo mokyklos svetainėje.
Technologijų mokytojos