JAUNŲJŲ TURISTŲ BŪRELIS „ŽYGEIVIO ABC“

Baigiantis mokslo metams, jaunųjų turistų būrelio „Žygeivio ABC“ nariai suskaičiavo nueitus kilometrus bei apžvelgė aplankytas vietas ir potyrius.

Būreliečiai turėjo galimybę išbandyti jėgas šaudymo ir turizmo technikos varžybose, statyti įvairaus tipo palapines bei orientuotis žemėlapio pagalba. Vilniaus Jaunųjų turistų centre mokiniai susipažino su alpinizmu ir jo įranga, mokėsi laipiojimo sienele. Vaikai aplankė Bėgių ir Sakurų parkus, Vilniaus japonišką sodą, LR Seimą, sužinojo naujų dalykų dalyvaudami edukacijose „Mano kūnas“ Lietuvos Medicinos bibliotekoje ir „Atrask Lietuvą“ Valstybės pažinimo centre, taip pat susipažino su Vincu Krėve-Mickevičiumi ir Beatriče Petkevičiūte, lankydamiesi jų memorialiniuose butuose-muziejuose.

Jaunieji turistai dalyvavo ekskursijose po Vilniaus senamiestį, Užupį, žygiavo ne tik po sostinės apylinkes, bet taip pat aplankė Ignalinos, Varėnos ir Kelmės kraštus bei išbandė tikro žygeivio dalią jaunųjų turistų sąskrydyje Žasliuose. Na o drąsiausieji dalyvaus savaitės trukmės Vilniaus Jaunųjų turistų centro organizuojamoje turistinėje stovykloje Dubingiuose.

Džiaugiamės įdomiomis patirtimis ir pažintais kraštais bei kviečiame prisijungti naujus narius ateinančiais mokslo metais!

Būrelio vadovė - mokytoja Vaida Vaitkevičė